PAN MV-1000AD AC/DC feszültsvizsgáló
FI és RZ teszt, forg.ijelző LED Hegetron [88010445]
FI és RZ teszt, forg.ijelző LED Hegetron
Ellenállás mérés
RCD tesztelés
LED-es zseblámpa
Adatmegörzés
Automatikus lekapcsolás
Víz és por elleni védelem IP 64
Méretek 240 x 73 x 34 mm
CAT III 1000 V
CAT IV 600 V